Wszędzie obecnie pokazują się podsumowania minionego roku i nie chcąc zostawać w tyle przygotowaliśmy swoje. Działalność w internecie rozpoczęliśmy z końcem września i mogło by się wydawać że nie mamy co podsumowywać, chcemy jednak przedstawić Wam kołnierze, które wykonaliśmy od tego czasu.
To podsumowanie zbiegło się również w czasie z przygotowywaniem nowej, wiosenno- letniej kolekcji.
Już nam się marzą pastelowe kołnierzyki....białe kołnierzyki na pastelowych bluzkach....kwieciste kołnierze... oraz te rockowe oczywiście:)
A wy jakie chcielibyście aby były kołnierzyki z nowej kolekcji??
Chętnie skorzystamy z Waszych pomysłów i podpowiedzi!
A może jakieś inne akcesoria chodzą Wam po głowie??
Razem możemy stworzyć coś pięknego!
Dziękujemy Wam za wspólne 4 miesiące i prosimy abyście zostali z nami, mamy w głowach dużo nowych pomysłów, którymi chcemy Was zaskoczyć!



















